پرداخت دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه

پرداخت: دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه چاه غیر مجاز هرسین

گت بلاگز اخبار حوادث واقعیت یا داستان ساختگی , ادعای تعرض به دختر جوان

دختر جوان که مدعی ‌است هنگام بازگشت از بیمارستان از سوی سه مرد افغانستانی مورد حمله قرار گرفته و یکی از متهمان به او تجاوز کرده‌، از دادگاه درخواست مجازات کرد.

ادعای تعرض به دختر جوان؛ واقعیت یا داستان ساختگی

عبارات مهم : ایران

دختر جوان که مدعی است هنگام بازگشت از بیمارستان از سوی سه مرد افغانستانی مورد حمله قرار گرفته و یکی از متهمان به او تجاوز کرده ، از دادگاه درخواست مجازات کرد.

به گزارش شرق، دو شب پیش دختر جوانی به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت از سوی سه مرد افغانستانی مورد تعرض قرار گرفته هست. این دختر گفت: مادرم بیمار است و مدتی است در بیمارستان خوابیدن شده. من هر روز به دیدن مادرم می روم و شب ها که او می خوابد، به منزل برمی گردم تا کارهایم را بکنم. شب اتفاق هم طبق معمول به منزل می رفتم که سه مرد جوان که از لهجه ارزش پیدا بود افغانستانی هستند، به سمتم آمدند، من را به زور گرفتند و به سمت منزل خود بردند و یکی از آن سه مرد که از بقیه بزرگ تر بود، من را آزارواذیت کرد.

دختر جوان گفت: مرد جوان بعد از اینکه به من تجاوز کرد، از وحشت اینکه عنوان را به پلیس خبر دهم، تصمیم گرفت من را بکشد. منزل اش زیر زمین داشت. من را به زیرزمین برد و می خواست با چاقو من را بزند که دو پسر دیگر واسطه شدند و گفتند نباید این کار را بکنی. با وساطت آنها زنده ماندم و از منزل بیرون آمدم.

واقعیت یا داستان ساختگی , ادعای تعرض به دختر جوان

با شکایت این دختر جوان و با توجه به اطلاعاتی که او داده بود، متهمان از سوی پلیس شناسایی و بازداشت شدند. در پرس وجو هایی که مأموران از این سه مرد افغانستانی انجام داد، متوجه شدند دو نفر از آنها 17 ساله و یک نفرشان که دختر جوان مدعی بود عامل تجاوز هست، 25 ساله هست. متهمان آنچه را دختر جوان گفته بود، رد کردند و مدعی شدند این دختر قصد اخاذی دارد.

مرد 25 ساله به پلیس گفت: من چندین سال است که در کشور عزیزمان ایران زندگی می کنم. همسر و فرزندانم در افغانستان هستند و من کار می کنم و برایشان پول می فرستم. شب اتفاق ناگهان زنگ در منزل به صدا درآمد. در را که باز کردم، دختر جوانی پشت در بود. او گفت مادرش بیمار است و در بیمارستان خوابیدن است و پول ندارد. از من پول خواست و من هم 50 هزار تومان به او پول دادم؛ ولی او پول بیشتری می خواست. گفتم دیگر پولی ندارم. دختر جوان می خواست به زور از من پول بگیرد و از منزل بیرون نمی رفت؛ ولی من قبول نکردم و او را از منزل بیرون انداختم.

دختر جوان که مدعی ‌است هنگام بازگشت از بیمارستان از سوی سه مرد افغانستانی مورد حمله قرار گرفته و یکی از متهمان به او تجاوز کرده‌، از دادگاه درخواست مجازات کرد.

متهم گفت: این دختر جهت اینکه بتواند از من اخاذی کند، چنین شکایتی را مطرح کرده هست.

در ادامه از دو نوجوان 17 ساله بازجویی شد. یکی از آنها مدعی شد وقت اتفاق خواب بوده و اصلا در جریان چیزی که دختر جوان می گوید نیست، این پسر گفت: من خوابیده بودم، صبح هم که بیدار شدم، چیزی غیرعادی ندیدم و کسی هم چیزی به من نگفت. اگر اتفاقی افتاده بود، حتما من متوجه می شدم؛ ولی اصلا چیزی غیرعادی ندیدم؛ ضمن اینکه صدای درگیری هم نشنیدم. متهم سوم گفته های هم وطنش راجع به اخاذی دختر جوان را تأیید کرد و گفت: ما در منزل بودیم که در زدند و دختری وارد شد. او 50 هزار تومان پول گرفت؛ با این حال می گفت این پول کم است و زیاد مورد نیاز دارد. او حتی ترساندن کرد اگر پول بیشتری به او ندهیم، شکایت می کند. ما قصد داشتیم به این دختر کمک کنیم؛ ولی او که متوجه شد ما افغانستانی هستیم، تلاش کرد از ما اخاذی کند و پول بیشتری بگیرد. هیچ کدام از گفته های دختر جوان درست نیست. شاید چون ما او را به زور از منزل بیرون کردیم، ناراحت شده است و چنین ادعایی را مطرح می کند.

متهمان سپس مدعی شدند زیرزمینی که دختر جوان می گوید، اصلا وجود ندارد و کاملا دروغ هست.

واقعیت یا داستان ساختگی , ادعای تعرض به دختر جوان

بعد از گفته متهمان پرونده جهت بررسی زیاد و پیگیری به این اتهامات به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. متهمان روز گذشته به شعبه 4 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برده شدند. آنها هنگامی که در برابر قضات قرار گرفتند، باز هم مدعی شدند تجاوزی در کار نبوده و دختر ایرانی قصد اخاذی دارد؛ ولی دختر جوان همچنان بر گفته های خود پافشاری کرد.

هیئت قضات جهت بررسی زیاد پرونده تحقیقات خود را شروع کردند.

دختر جوان که مدعی ‌است هنگام بازگشت از بیمارستان از سوی سه مرد افغانستانی مورد حمله قرار گرفته و یکی از متهمان به او تجاوز کرده‌، از دادگاه درخواست مجازات کرد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog