پرداخت دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه

پرداخت: دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه چاه غیر مجاز هرسین

گت بلاگز اخبار حوادث فروش آپارتمان اجاره‌ای به 5 نفر

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری فردی که به فروش واحد آپارتمانی اجاره‌ای خود به پنج نفر اقدام کرده و از این طریق یک میلیارد و 620 میلیون ریال کلاهبرداری ک

فروش آپارتمان اجاره ای به 5 نفر

عبارات مهم : اجاره

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری فردی که به فروش واحد آپارتمانی اجاره ای خود به پنج نفر اقدام کرده و از این طریق یک میلیارد و 620 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود با تلاش ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس خبر داد.

به گزارش جام جم، سرهنگ جواد صفایی گفت: در پی چندین فقره پرونده شکایت از کلانتری 44 ولدآباد به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر، پیگیری عنوان در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی گفت: براساس بیانات مالباختگان، متهم که در یک بنگاه معاملات ملکی مشغول به کار بود با سوءاستفاده از موقعیت شغلی اش، منزل ای را که در اجاره اش بوده به پنج نفر همزمان فروخته هست. متهم در ازای فروش آپارتمان، مبلغ یک میلیارد و 620 میلیون ریال به اضافه یک باب مغازه را از شکات کلاهبرداری کرده است.

فروش آپارتمان اجاره‌ای به 5 نفر

صفایی افزود: ماموران با انجام کارها گسترده میدانی محل اختفای متهم را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز عنوان کرد:متهم در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر به پنج نفر اعتراف کرد و با قرار وثیقه قانونی دو میلیارد ریالی روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری فردی که به فروش واحد آپارتمانی اجاره‌ای خود به پنج نفر اقدام کرده و از این طریق یک میلیارد و 620 میلیون ریال کلاهبرداری ک

واژه های کلیدی: اجاره | آپارتمان | پلیس آگاهی | کلاهبرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog