پرداخت دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه

پرداخت: دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه چاه غیر مجاز هرسین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایتی دیگر راجع به حاشیه‌های کنسرت محسن یگانه در آمریکا

چندی پیش کنسرت محسن یگانه، از خوانندگان موسیقی پاپ فعال در داخل کشور، در آمریکا برگزار شد. این کنسرت با حاشیه‌هایی همراه شد که بعضی رسانه‌های داخل و خارج از کشو

روایتی دیگر راجع به حاشیه‌های کنسرت محسن یگانه در آمریکا

روایتی دیگر راجع به حاشیه های کنسرت محسن یگانه در آمریکا

عبارات مهم : انجمن

چندی پیش کنسرت محسن یگانه، از خوانندگان موسیقی پاپ فعال در داخل کشور، در آمریکا برگزار شد. این کنسرت با حاشیه هایی همراه شد که بعضی رسانه های داخل و خارج از کشور روایت های متفاوتی از آن ارایه کردند.

در پی انتشار بیانات رییس هیات مدیره انجمن دوستی کشور عزیزمان ایران و آمریکای شمالی در ایسنا، محمد حاتم پور ـ مدیر برنامه های محسن یگانه – توضیح هایی ارایه کرد.

روایتی دیگر راجع به حاشیه‌های کنسرت محسن یگانه در آمریکا

او در گفت وگو با ایسنا، گفت: ما اردیبهشت ماه امسال قراردادی را جهت برگزاری کنسرت محسن یگانه در آمریکا با این انجمن منعقد کردیم؛ از آنجایی که این انجمن سابقه برگزاری کنسرت نداشت، طبیعتا نباید با آن ها کار می کردیم ولی آن ها به ما وعده دادند گروه کامل موسیقی را همراه محسن یگانه به آمریکا می برند؛ این وعده ای بود که هیچ تهیه کننده ای نمی دهد و از قضا موضوعی است که جهت محسن یگانه اهمیت خاص ای دارد، جهت همین ما همکاری با این انجمن را به واسطه همین جنس وعده ها قبول کردیم.

وی ادامه داد: چهار شهر آمریکا جهت برگزاری کنسرت در نظر گرفته شد و مبالغی نیز جهت هزینه این کنسرت ها تعیین شد. زمانی که قرارداد میان ما بسته شد، قرار شد در تبلیغات نیز کمک کنیم؛ لیکن یگانه پیش از این تور کنسرت موفقی را در آمریکا داشت و ما نمی خواستیم اعتبار او خدشه دار شود.

چندی پیش کنسرت محسن یگانه، از خوانندگان موسیقی پاپ فعال در داخل کشور، در آمریکا برگزار شد. این کنسرت با حاشیه‌هایی همراه شد که بعضی رسانه‌های داخل و خارج از کشو

حاتم پور اضافه کرد: ما مدارک را جهت اخذ ویزا فرستادیم و زمانی که جهت دریافت ویزا به کشور آذربایجان رفتیم، متوجه شدیم این انجمن نسبت به دریافت نوع دیگری از ویزا جهت ما اقدام کرده است که جهت گروه های هنری استفاده نمی شود، بنابراین درخواست ویزای ما رد شد و در مرحله بعد فقط جهت محسن یگانه ویزا گرفتند.

این فعال حوزه موسیقی اظهار کرد: ما با شرایطی مواجه شدیم که هیچ کدام از اعضای گروه موسیقی و مدیر برنامه خواننده در این سفر او را همراهی نمی کردند، بنابراین خواستیم تا کنسرت را کنسل کنیم ولی آن ها گفتند اگر این کار را انجام بدهیم، ویزای یگانه را باطل می کنند و او نمی تواند جهت ۵ سال ویزایی اخذ کند.

او گفت: ما در ادامه به اختلاف های مالی برخوردیم و می خواستیم قرارداد را فسخ کنیم ولی به احترام ایرانی های مقیم آمریکا کار را ادامه دادیم. آن ها در نهایت مبالغ را کامل به ما پرداخت نکردند و محسن یگانه با هزینه شخصی بلیت هواپیمای خود را تهیه کرد و در آمریکا اقامت داشت. طبق قرارداد، تمام هزینه ایاب و ذهاب و دستمزد بر عهده کنسرت گذار بوده است و در این زمینه حق شکایت جهت ما محفوظ است و پیگیری قضایی خواهیم کرد. آن ها جهت تبلیغات با یک شرکت آمریکایی قرارداد بسته بودند که با روحیه ایرانی آشنایی نداشت و یگانه چند روز آخر باز از حساب شخصی خود هزینه هایی از تبلیغات را پرداخت کرد. ما همه چیز را رعایت کردیم و همه پرسشها از بی تجربگی تیم برگزارکننده بوده است.

روایتی دیگر راجع به حاشیه‌های کنسرت محسن یگانه در آمریکا

مدیر برنامه های این خواننده پاپ راجع به فروش بلیت های کنسرت نیز گفت: ظرفیت سالن مایکروسافت ۶۸۰۰ نفر است که طبق آمار فروشی که هرروز به ما اعلام می کردند، پنج روز مانده به اجرا ۶۵۰۰ صندلی فروخته شده است بود و حتی نزدیک اجرا تعدادی از آمریکایی ها در اینستاگرام به من خبر دادند که حدود ۲۰ بلیت باقی مانده است که جای خوبی ندارند و پرسیده بودند اگر بخواهند بلیت در جای خوب تهیه کنند، چگونه این کار را انجام بدهند.

حاتم پور ادامه داد: محسن یگانه یک بار پیش از این تمامی بلیت های این کنسرت را در این سالن به فروش رسانده بود و نامش در فهرست مشاهیر این سالن به عنوان نخستین خواننده ایرانی فعال در داخل کشور وارد شده است بود. طبق فیلم ها و تصویر های موجود از این کنسرت آخر، سالن جای خالی نداشت و از هر تهیه کننده ای بپرسید، این کنسرت را سولد اوت شده است (تمامی بلیت های آن به فروش رفته) حساب می کند.

چندی پیش کنسرت محسن یگانه، از خوانندگان موسیقی پاپ فعال در داخل کشور، در آمریکا برگزار شد. این کنسرت با حاشیه‌هایی همراه شد که بعضی رسانه‌های داخل و خارج از کشو

او راجع به ادعایی راجع به همکاری محسن یگانه با گروهی از نوازندگان که با خواننده های لس آنجلسی همکاری داشته اند نیز گفت: او مجبور شد با تعدادی از آمریکایی ها و ایرانی های ساکن آن جا همکاری کند که اسامی همه آن ها موجود هست، همچنین محسن یگانه در آمریکا هیچ مدیر برنامه ای نداشته و همه هماهنگی های او را من به شکل تلفنی انجام می دادم.

حاتم پور همچنین گفت: به علت فضایی که به وجود آمده بود و مخالفان برگزاری کنسرت های خوانندگان داخل کشور در لس آنجلس، با روش هایی علیه این کنسرت لابی کرده بودند و تا آخرین دقایق فشار وارد می کردند که این کنسرت لغو شود ولی خدا را شکر، برگزار شد. محسن یگانه نیز در کنسرت شهر «سن خوزه» اعلام کرد هیچ مشکلی با هیچ دینی ندارم و به انسانیت انسان ها احترام می گذارم. من هم به خاطر روشن شدن افکار عمومی این حرف ها را مطرح کردم.

روایتی دیگر راجع به حاشیه‌های کنسرت محسن یگانه در آمریکا

واژه های کلیدی: انجمن | کنسرت | همکاری | آمریکا | ایرانی | برنامه | برگزاری | آمریکایی | محسن یگانه | ایران و آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog