پرداخت دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه

پرداخت: دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه چاه غیر مجاز هرسین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هشت جام در ۷۱۴ روز! , روزهای طلایی زیدان

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید با قهرمانی در جام جهانی کلوب ها پر افتخارترین سال خود را در ۱۱۵ سال گذشته به ثبت رساند. سفیدپوشان توانستند در سال

هشت جام در ۷۱۴ روز! , روزهای طلایی زیدان

روزهای طلایی زیدان؛ هشت جام در ۷۱۴ روز!

عبارات مهم : اروپا

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید با قهرمانی در جام جهانی کلوب ها پر افتخارترین سال خود را در ۱۱۵ سال گذشته به ثبت رساند. سفیدپوشان توانستند در سال ۲۰۱۷ پنج عنوان دیگر به افتخارات کلوب اضافه کنند.

هشت جام در ۷۱۴ روز! , روزهای طلایی زیدان

یکی از عاملان مهم این اتفاق زین الدین زیدان هست. عملکرد سرمربی فرانسوی رئال مادرید در دو سال گذشته باعث شده است چنین آماری به ثبت برسد. او در این ۷۱۴ روز هشت جام قهرمانی را (یک لالیگا، دو لیگ قهرمانان اروپا، دو سوپر جام اروپا، دو جام جهانی کلوب و یک سوپر جام اسپانیا) به همراه تیم مادریدی بالای سر برد. یعنی زیدان هر سه ماه یک بار یک عنوان قهرمانی به دست آورده هست. او تنها قهرمانی لالیگا در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ را از دست داد و کوپا دل ری فصل گذشته را. سرمربی فرانسوی ۸۰ درصد عناوین را فتح کرده است.

زیدان با این رکورد به مولوونی رسید. هر دو مربی هشت جام به دست آوردند ولی سرمربی فرانسوی در ۲۳ ماه آنها را کسب کرد و در مقابل، سرمربی اسپانیایی چهار دوره طول کشید تا این عناوین را به دست آورد. هر دو سرمربی بالاتر از ویسنته دل بوسکه با هفت قهرمانی قرار گرفتند. سرمربی اسپانیایی در سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ این جام ها را بالای سر برد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید با قهرمانی در جام جهانی کلوب ها پر افتخارترین سال خود را در ۱۱۵ سال گذشته به ثبت رساند. سفیدپوشان توانستند در سال

تنها یک سرمربی جلوتر از زیدان و مولوونی قرار دارد، میگل مونیوس که پر افتخارترین سرمربی تاریخ کلوب مادریدی است و در ۱۴ فصل ۱۴ جام به دست آورد.

در عصر طلایی مادرید زیدان به عنوان سرمربی که توانست بیش از عناوین ملی، جام های بین المللی را فتح کند برجسته هست. او مانند ویالونگا، کارنیگلیا، مونیوس و دل بوسکه دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد. سرمربی فرانسوی دو سوپر جام اروپا و جام جهانی کلوب ها را بالای سر برد. در اسپانیا در لالیگا و سوپر جام یک بار قهرمان شد. تنها زیدان قهرمانی در کوپا دل ری را تجربه نکرده است.

واژه های کلیدی: اروپا | سرمربی | لالیگا | فرانسوی | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog