پرداخت دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه

پرداخت: دریافت انتظامی کرمانشاه انسداد حلقه چاه غیر مجاز هرسین

گت بلاگز فارس رد صلاحیت 25 نفر از نامزدهای شوراهای اسلامی در لارستان

فرماندار خاص لارستان از ردصلاحیت 25 نفر از نامزدهای شوراهای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

رد صلاحیت 25 نفر از نامزدهای شوراهای اسلامی در لارستان

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از شیراز؛ جلیل حسنی فرماندار خاص لارستان با بیان اینکه 25 کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و دِه در این شهرستان ردصلاحیت شده است اند، گفت: بنا به اعلام نظر هیئت نظارت در شهرها فقط 6 نفر و در روستاها فقط 19 نفر ردصلاحیت شده است اند.

عبارات مهم : اسلامی
حسنی افزود: در مجموع تعداد 782 نفر جهت شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای لارستان نام نویسی کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه شوراهای اسلامی شهرهای لارستان در این دوره 174 نفر عضویت کرده اند که نسبت به دوره گذشته 6 درصد رشد داشته هست، افزود: در حوزه روستایی نیز 608 نفر نام نویسی کرده اند که نسبت به دوره چهارم 18 درصد زیاد کردن داشته است.
حسنی بیان کرد: بنا به اعلام نظر هیئت نظارت در شهرها 6 نفر و در روستاها 19 نفر ردصلاحیت شده است اند که بیشترین علت آن مربوط به نقص در مدرک تحصیلی است.
وی با اشاره به اینکه از مجموع 67 کاندیدای شورای اسلامی شهر لار، 57 نفر در کورس مسابقه باقی مانده اند، اظهار داشت: در مجموع دو مرحله اعلام نظر هیئت های نظارت و اجرایی 9 نفر رد صلاحیت و یک نفر انصرافی در شهر لار داشته ایم.
معاون استاندار فارس به مهلت 4 روزه افراد ردصلاحیت شده است جهت اعتراض اشاره و تصریح کرد: هیئت اجرایی استان تا 17 اردیبهشت ماه به کاندیداها اعلام نظر قطعی خواهد کرد.

حسنی اضافه کرد: وقت تبلیغات کاندیداهای شورای اسلامی شهرها و روستاها از 21 تا 27 اردیبهشت ماه خواهد بود.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: اسلامی | شهرهای | نام نویسی | شورای اسلامی | رد صلاحیت 25 نفر | نامزد شوراهای اسلامی | لارستان | نام نویسی 782 نفر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog